KONST / Litografier / Litografi 8181112
nr 818 1112
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 47/250, signerad, motivets mått: 43x55
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:25:12
29/3 08:51:03
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson